+372 566 00 334 info@karmeli.ee
0
0 valitud

Ostukorvis pole tooteid.

Tatrapadjad

õigemini, tatrakestadega padjad

Looduslähedane, paljude võimalustega, täielikult kohandatav nagu vaja

 

Tatrapadjad

 

Tatrakestadega täidetud padja omadused ja eelised teiste patjade ees

Ergonoomiline tugi: Tatrakestadest valmistatud padi pakub suurepärast ergonoomilist tuge kaelale ja peale. Kestad kohanduvad pea ja kaela kujuga, tagades õige kehahoiaku ja vähendades survetunnet. See aitab ennetada ja leevendada kaela- ja seljavalusid.

Reguleeritav kõrgus ja kõvadus: Sellise padja kõrgust ja kõvadust saab sättida, eemaldades või lisades tatrakesti. See teeb selle sobivaks erinevatele magamisasenditele ja kasutajate eelistustele.

Õhuläbilaskvus: Tatrakestad on looduslikult õhuläbilaskvad, mis tagab padja hea ventilatsiooni ja hoiab ära liigse kuumenemise. See omadus aitab hoida padja jahedana ja mugavana kogu öö vältel.

Looduslik ja keskkonnasõbralik: Tatrakestadest valmistatud padjad on looduslikest ja taastuvatest materjalidest. Kestade kasutamine täitematerjalina on keskkonnasõbralik valik, kuna need on biolagunevad ja nende tootmine ei kahjusta keskkonda. Lisaks on meie tatrapadjad naturaalsetest kangastesse ümbristes.

Vastupidavus: Need padjad on väga vastupidavad ja pika elueaga. Tatrakestad ei kaota oma kuju ega toeta kergesti, mistõttu säilitavad need oma ergonoomilised omadused pikka aega. Padja kasutusiga võib olla mitu aastat, sõltuvalt hooldusest ja kasutamisest. Ja alati saab kesti lisada.

Looduslik lõhn ja rahustav toime: Tatrakestad on kerge, loodusliku lõhnaga, mis paljudele inimestele meeldib ja mõjub rahustavalt. Patjadesse saab lisada ka näiteks lavendlit või muid lõhnavaid ürte, mis aitavad lõõgastuda ja soodustavad paremat und.

Beebipadi

Kellele tatrapadi sobib

Karmeli valikust leiab patju igas suuruses, nii et need sobivad kasutamiseks igas eas ning paljudes olukordades: magamistoast reisipadjani.

Meil on olemas beebipadjad kõige pisematele ja nende emadele, väiksemad padjad väikestele. Tatrakestad ka krudisevad toredasti, nii et väikeste patjadena – mänguasjadena on neid hea rahustav mudida.

Kõige suuremad padjad mida oleme teinud, on olnud mõõtmetes 60 x 80cm, nii et ka erisoovide puhul tasub meie poole pöörduda.

 

 

     

    etET